مقالات
موهای پر پشت

چگونه موهای پر پشت داشته باشیم؟

داشتن موهای پر پشت برای بانوان مثل یک رمز و راز است. هر سیستم بدنی انگار برای خود یک روشی دارد. بدن انسان پیچیدگی‌های زیادی دارد که شما به تنهایی نمی‌توانید از آن آگاه شوید. پزشکان و متخصصان زیبایی سالیان سال است به کشف ای موضوع پرداخته‌اند.

برای پر پشت کردن موهای خود راه‌های متفاوتی دارید. اما در مرحله اول باید از سلامت جسم خود مطمئن شوید. شیوه زندگی‌های امروزی به قدری ما را از سلامتی‌مان غافل کرده که اهمیتی به آن نمی‌دهیم. بسیاری از مشکلاتی که باعث می‌شود زیبایی پوست و موی خود را از دست بدهیم به دلیل مشکلات تغذیه ای است.

اکستنشن لیزری  مو یکی از راه‌های رسیدن به موهای پر پشت برای بانوان است. درست است که نگهداری از آن نیاز به وقت و دقت دارد، اما در عوض خرمنی از گیسوان پر پشت برای شما می‌سازد. بهتر است این کار را با تحقیق و پیش یک آرایشگر حرفه‌ای انجام دهید تا نتیجه خوبی از این کار به دست آورید.

برای این که خیالمان از بابت سلامتی راحت شود بهتر است قبل از هر کاری به پیش یک پزشک متخصص برویم. پزشک معمولا یک آزمایش خون در نسخه برای شما می‌نویسد. بعد از این که مرحله آزمایش را پشت سر گذاشتید، نتیجه را باید به پیش همان پزشک ببرید تا جواب آزمایش شما را بررسی کند. در صورتی ویتامینی در بدن شما کم باشد، معمولا با تجویز چند قرص یا آمچول تقویتی مشکل شما بر طرف می‌شود. اما اگر موضوع فراتر از این‌ها باشد از روش‌های دیگری برای رفع مشکل استفاده می‌شود.

پرپشت کردن مو به کمک اکستنشن

اکستنشن مو روشی است که امروزه سر و صدای زیادی در دنیای زیبایی ایجاد کرده. هر بانویی به دلایل مختلفی اکستنشن مو را انتخاب می‌کند و می‌خواهد زیباتر به نظر برسد. بسیاری از افراد به خاطر کمبود ویتامین‌ها یا استرس‌ها و روش‌ها نادرست زندگی، بخشی از حجم موهای خود را از دست می‌دهند. خرمن موهای یک بانو، یکی از زیبایی‌های او محسوب می‌شود. به همین دلیل زمانی که موهای خود را شانه می‌کند و چند تار آن را بر روی شانه می‌بیند احساس بدی در او ایجاد می‌شود.

اکستنشن موهای مصنوعی یا طبیعی هستند که به صورت‌های مختلفی در لابه‌لای موهای شما نصب می‌شوند. برای مثال نوع شاخه‌ای آن به این صورت است که هر شاخه آن که شامل چند تار مو هستند، در قسمت ریشه  توسط چسب مخصوصی نصب می‌شوند.

با گذر زمان موهای شما بلند می‌شود و قسمت نصب شده اکستنشن به سمت پایین ساقه موی شما می‌آید. بنابراین شما بر اساس رشد موی خودتان باید در یک بازه مشخص به پیش آرایشگرتان بروید و ترمیم اکستنشن را انجام دهید.

 

اما چگونه با روش‌های طبیعی موهای پر پشت داشته باشیم؟

در صورتی که فرصتی برای آرایشگاه رفتن ندارید و مایل نیستید هزینه‌ای برای آن بپردازید می‌توانید از روش‌های طبیعی هم استفاده کنید. البته این روش‌ها که به کمک روغن‌های گیاهی انجام می‌شود ممکن است زمان ببرد تا اثر چشمگیری برای شما بگذارد. اما روش‌های بی خطر و ارزان‌قیمتی هستند که شما باید با تکرار آن نتیجه بگیرید.

اولین توصیه که برای داشتن موهای پر پشت حتما از مادربزرگ‌هایمان هم شنیده‌ایم استفاده از تخم مرغ است. این ماده غذایی سرشار از پروتئین است. سفیده تخم مرغ شامل مواد مغذی است که می‌تواند برای مو بسیار مفید باشد. زرده تخم مرغ به شدت موهای شما را ترمیم و نرم می‌کند. پس از این ماده غذایی غافل نشوید و حداقل هفته‌ای یک بار آن را به صورت ماسک بر روی موهای خود بزنید و اجازه دهید جذب موهای شما شود. می‌توانید یک ساعت قبل از حمام رفتن این ماسک را آماده و استفاده کنید. اما باید بدانید در زمان دوش گرفتن موهای خود را با آب ولرم و شامپوی روزانه شستشو دهید.

دیدگاهی بنویسید