مقالات
اکستنشن لیزری

مزایای اکستنشن لیزری مو

عوامل مختلفی باعث می‌شود تا بخشی از زیبایی طبیعی موهای خود را از دست دهیم. جذب نشدن ویتامین کافی و شرایط آب و هوایی، اختلالات هورمونی، استرس و فشارهای عصبی مهم‌ترین دلایل ریزش مو و نازک شدن آن است. با تحقیق در رابطه با مزایای  اکستنشن لیزری  مو، استقبال از این روش زیاد شده و نیاز مشتری را هم به خوبی جواب داده است. این یک روش خوب برای کم پشتی موهای بانوان است.

نمونه اکستنشن مو

ویدیو نمونه کار اکستنشن 

یک نمونه قبل و بعد از اکستشن در فیلم مقابل به نمایش گذاشته شده است                                                                              

(برای مشاهده روی فیلم کلیک کنید)

 

 

 

بانوان در گذشته با دیدن ریزش مو سریع اقدام به کوتاه کردن موهای خود می‌کردند. اما پس از مدتی دوباره شاهد ریزش مو می‌شدند. بنابراین لازم بود یک راه اساسی‌تر معرفی شود. اما انتخاب روش‌های امروزی هم نیازمند کسب اطلاعات است و از خود می‌پرسیم با پرداخت پول و هزینه آیا  نتیجه کار مناسب است یا خیر؟

اگر برای انجام اکستنشن نگرانی دارید در این مقاله سعی می‌کنیم شما را با این روش آشنا کنیم. چسب کراتین آسیبی به موهای شما نمی‌زند زیرا از جنس خود موها هستند. همچنین عمل اکستنشن به قدری ظریف و هنرمندانه انجام می‌شود که برای آرایش موهایتان نگرانی باقی نمی‌گذارد. برای مثال انواع مدل‌های مو مانند دم اسبی، انواع بافت و … با انجام این کار برای شما محدودیت ایجاد نمی‌کند. وزن موهایی که به موهای طبیعی خودتان نصب می‌شود آن قدر زیاد نیست که باعث شود موهای شما کشیده یا کنده شود.

برای انجام خدمات زیبایی پوست و مو به دلیل حساسیت و نیازمند دقت بالا باید به دنبال مرکزی بگردید که هم آرایشگران با تجربه داشته باشد و هم از وسایل و مواد مرغوب استفاده کنند. سالن ندا طاهری با سال‌ها تجربه موفق امکان ارائه خدمات به بهترین نحو را دارند.

آشنایی با روش اکستنشن لیزری مو

اکستنشن لیزری که به آن اکستنشن گرم هم می‌گویند روش مناسبی برای دستیابی شما به آرزوی داشتن موهای پرپشت و بلند است. این کار با کمک دستگاه لیزر انجام می‌شود و یکی از ماندگارترین روش‌هاست. برای انجام این کار، موها دسته دسته (البته کوچک) جدا می‌شود و سپس شانه زده می‌شود تا برای اکستنشن آماده و مرتب باشد. مقداری چسب به دستگاه زده می‌شود سپس مو در قسمت مورد نظر نصب می‌شود. این چسب در زمان کمی خشک می‌شود، خود این مسئله یکی از مزایای اکستنشن لیزری مو است. با ادامه دادن همین روال کار تمام می‌شود و در نهایت موهای زیبای خود را با حجم قابل قبول مشاهده خواهید کرد. همچنین از این روش برای موهای جلوی سر به دلیل داشتن ظرافت می‌توان استفاده کرد.

اگر پس از مدتی با بلند شدن مو، نیاز داشتید که اکستنشن‌ها را از موهای خود جدا کنید، مرحله سختی پیش رو ندارید. برای جدا کردن اکستنشن، دور موها را طلق می‌پیچند و یک ریموور مخصوص که حلال کراتین است را قسمت چسب موها می‌زنند، سپس به کمک انبر مو و شانه قسمت چسبیده شده را جدا می‌کنند.

برای شستشو و نظافت موها بعد از اکستنشن، موها را در حمام چنگ نزنید اما به آرامی کف سر و ساقه مو را دست بکشید و ماساژ دهید. سپس توسط شانه دندانه درشت از قسمت پایینی مو شروع به شانه زدن کنید.

تفاوت و مزایای اکستنشن لیزری با اکستنشن معمولی

در اکستنشن لیزری پای کراتین وسط است. چرا که برای چسباندن موها از کراتین و حرارت کمک می‌گیرند. در  اکستنشن لیزری  با دستگاه این کار را انجام می‌دهند.

دستگاه‌های اکستنشن لیزری این امکان را به شما می‌دهند که درجه حرارت دستگاه را کنترل کنید و تغییر دهید. اما در دستگاه‌های قدیمی چنین امکانی وجود نداشت. بنابراین شما با توجه به جنس موهای مشتری دمای دستگاه را تنظیم می‌کنید تا آسیبی به جنس موها نرسد و بهترین نتیجه را شاهد باشید.

شاید فکر کنید با اکستنشن  ، محل اتصال موها مشخص می‌شود. اما در اکستنشن لیزری این اتفاق نمی‌افتد. چسب به صورت ظریف در قسمت بالای مو نصب می‌شود و همچنین رنگ موهای شما هم در نظر گرفته می‌شود. برای مثال اگر موهای شما مشکی باشد، یک رنگ مشکی بر روی چسب زده می‌شود.

دیدگاهی بنویسید