بهترین روش اکستنشن مو

اکستنشن مو ، یکی از بهترین راهکارها برای جبران کم پشتی مو می‌باشد.

آموزش اکستنشن مو 

ابتدا باید موی اکستنشن مورد نظر خود را خریداری کنید. برای انتخاب اکستنشن مو مورد نظر خود لازم است به رنگ موهای خود دقت کنید. برای مثال بهتر است یک تضاد رنگی شدید ایجاد نکنید. برای موهای اکستنشن می‌توانید هم از موهای همرنگ خود انتخاب کنید و هم از رنگ موهای خودتان کمی روشن‌تر در نظر بگیرید.

برای شروع اکستنشن مو در خانه باید موهای خود را کاملا بشویید و خشک کنید. بعد از خشک شدن موهای خود را شانه کنید و به کمک شانه مخصوص موهای خود را به چند دسته تقسیم کنید. موهای تقسیم بندی شده را توسط چند کلیپس روی سر خود ببندید.

با دسته بندی موها، اکستنشن مو مرتب‌تری خواهید داشت و همچنین از سوختن پوست سر شما جلوگیری می‌شود. سپس از قسمت پایینی اولین قسمت را شانه و مرتب کنید. موی اکستنشن را به وسیله چسب مخصوص بر روی ابتدایی‌ترین قسمت مو و نزدیک به ریشه قرار دهید. به کمک اتو مو، اکستنشن را به موهای خود بچسبانید. قسمتی از موهای خود را بر روی موهای مصنوعی بریزید تا حالت طبیعی‌تری داشته باشد. این چسب گیاهی و از نوع کراتین است که برای موهای شما ضرری ندارد. البته روش دیگری هم وجود دارد که در آن از رینگ‌های کوچکی برای وصل کردن اکستنشن مو استفاده می‌شود.

این کار را برای دسته‌های دیگر موی خود هم تکرار کنید تا کار اکستنشن به پایان برسد. بهتر است برای خشک شدن چسب اکستنشن حدود ۲۴ ساعت موهای خود را نشویید. همچنین برای شانه کردن با احتیاط بیشتری این کار را انجام دهید.

موهای پرپشت ، بلند و درخشان ، یکی از نشانه‌های جذابیت و زیبایی است. در واقع زیبایی رنگ ، مدل و کیفیت مو را باید به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی و مهم زیبایی چهره پذیرفت. متاسفانه به دلایل گوناگون تعداد بسیاری از افراد، حتی خانم‌های جوان، دچار موهایی کم پشت هستند.

در این شرایط اگرچه استفاده از انواع تقویت‌کننده‌ها و درمان‌های گوناگون ممکن است به بهبود وضعیت مو کمک کند؛ اما در بیشتر مواقع کم‌پشت بودن مو یک ویژگی وراثتی است، که روز به روز هم شدت می‌یابد. البته هنر آرایشگری همیشه پاسخی برای بهبود اوضاع دارد؛ کراتین مو و اکستنشن مو به عنوان یک روش نوین و سریع، که دارای دوام بالایی نیز هست؛ می‌تواند مشکلات کم پشت بودن موها را به‌راحتی حل کند.

روش اکستنشن مو به قدری جذاب و زیبا است که بسیاری از خانم‌ها با میزان موی معمولی نیز، برای هرچه زیباتر شدن چهره خود، از این روش استفاده می‌کنند.

جهت انجام مشاوه رایگان تماس بگیرید 

دوام و ماندگاری اکستنشن مو

دوام و ماندگاری اکستنشن مو بی‌نظیر است. اکستنشن مو از چند هفته تا چند ماه ماندگاری دارد بهتر است موها پس از نصب اکستنشن در چند روز اول شسته نشود تا چسب ثابت شود البته ماندگاری اکستنشن به جنس و کیفیت موهای اضافه شده هم بستگی دارد و نحوه نگهداری و رسیدگی به موها نیز تاثیر زیادی دارد. بنابراین بعد از حمام موهایتان را کاملا خشک کنید و با موی خیس نخوابید زیرا باعث گره خوردن موها می شود.

اگر شما نیز علاقمند شده‌اید از این روش سریع و موثر برای بهبود ظاهری موهای خود بهره ببرید؛ بهتر است با انواع اکستنشن مو آشنا شوید.  در مرکز تخصصی ندا طاهری، بهترین روش و بهترین کیفیت را برای انجام این کار توسط متخصصین باتجربه خود، به شما ارائه می‌دهیم.

نمونه کارهای اکستنشن مو

اکستنشن موها با استفاده کیلیپس ونخ

اکستنشن موها با استفاده ازکیلیپس ونخ

دراین روش، با استفاده از نخ و کلیپس موی طبیعی و مصنوعی را به هم وصل می کنند و می توانید زمانی که نیاز بود موی مصنوعی را به موی طبیعی وصل کنید

اکستنشن موها با استفاده از رینگ

اکستنشن موها با استفاده از رینگ

در این روش از رینگ های فلزی استفاده می شود و شاخه ای از موی مصنوعی را داخل رینگ گذاشته و موی طبیعی را با قلاب داخل رینگ می کشند.

اکستنشن موها به روش چسب کراتین

اکستنشن موها به روش چسب کراتین

رایج ترین روش اکستنشن با چسب کراتین است که موها را جدا کرده و با چسب مخصوص موی مصنوعی را به موی طبیعی می چسبانند.

اکستنشن موها به روش دوخت مو

اکستنشن موها به روش دوخت مو

در روش اکستنشن با دوخت در محلی که می خواهیم مو را نصب کنیم یک بافت به صورت افقی انجام می دهیم و موی سر دوخت دار را به بافت روی سر می زنیم .

در مـرکـز تخـصصی اکستنشن موی نـدا طاهـری می‌تــوانیـد به روز ترین و جدیدترین روش‌های اکستنشن مو را تجربه کنید به همراه روشی نوین برای رفع ایرادات اکستنشن تیپ

انواع روش های نصب اکستنشن مو

اکستنشن مو با چسب کراتین

اکستنشن مو با دوخت

اکستنشن مو با گیره سر

اکستنشن مو با رینگ

از جمله روش‌های مطرح و معمول برای نصب رشته موهای تازه به ریشه موهای شماست. اگرچه هریک از روش‌های گفته شده مزایای خاص خود را دارد؛ اما آنچه در نصب اکستنشن مو بسیار مهم است؛ دقت و ظرافت در نصب است. کاری که تنها از دستان هنرمند یک آرایشگر و هنرمند باتجربه برمی‌آید.

به همین دلیل توصیه اکید می‌کنیم به هیچ وجه کار اکستنشن مو را به یک فرد بی‌تجربه و بدون نمونه کار قبلی نسپرید. توجه داشته باشید که هرچه فرایند نصب اکستنشن مو بهتر انجام شود؛ نه‌تنها نتیجه کار بهتر خواهد بود، بلکه دوام بسیار بیشتری نیز خواهد داشت.

شستشوی موی با اکستنشن

شستشوی موی اکستنشن شده نیازمند دقت بیشتری است. در هنگام شستن مو بهتر است از شامپو و نرم کننده و ماسک موی طبیعی و ارگانیک استفاده کنید.

برای شستشوی موی اکستنشن شده، به تدریج موها را خیس کنید و قبل از شستشو به آرامی موها را شانه بزنید.

این شانه زدن آرام کمک می‌کند که به ریشه موهای اصلی و محل نصب اکستنشن فشار کمتری وارد شده و دوام اکستنشن مو بیشتر شود. همچنین دقت کنید که به هیچ وجه موهای خود را با صابون و مواد شوینده‌ای که باعث خشک شدن مو می‌شود نشویید.

استفاده از این مواد و دقت بیشتر در شستشو، به این دلیل است که اگرچه اکستنشن مو از موهای طبیعی و یا نمونه‌هایی کاملا مشابه طبیعی ساخته شده است؛ اما ریشه آن به منبع تغذیه طبیعی خود متصل نیست. در نتیجه باید به کمک این روش‌های مراقبتی تا حد ممکن آنها را سالم و با کیفیت نگه داشت.

نحوه مراقبت مو با اکستنشن

بعد از اکستنشن به مدت یک روز حمام نکنید

بین سه تا یک هفته از رنگ کردن مو با دکلره خودداری کنید البته بعد از این مدت می‌توانید موهای خود را همراه با اکستنشن، رنگ یا دکلره کنید. در این زمینه حتما توجه داشته باشید که قبل از مراجعه به سالن زیبایی موضوع وجود اکستنشن مو را با آرایشگر خود در میان بگذارید.

قبل از هر حمام موهای خود را شانه کنید و از شامپوی مناسب با مو و یک نرم‌کننده باکیفیت استفاده کنید.

در نهایت فراموش نکنید که در ماه های دوم و سوم اکستنشن حداقل هفته ای یکبار اکستنشن سالنی ( حرفه ای ) انجام دهید.

پس از آن بنا بر تشخیص آرایشگر خود، هر چند وقت یک بار برای ترمیم اکستنشن مو مراجعه کنید. ترمیم منظم اکستنشن باعث می‌شود موهای شما همیشه در بهترین و زیباترین حالت باقی بماند.

اکستنشن مو