مقالات
اکستنشن مو ندا طاهری

اکستنشن چگونه مانع از گره خوردن مو می‌شود

اکستنشن موها رشتههای مویی است از جنس طبیعی و یا مصنوعی که در میان موهای شما به کار میرود و از این رو در میان موهای طبیعی شما فاصله می اندازد. جنس موهای مصنوعی از پلی استر است و اگر از نوع مرغوب آن استفاده کنید این موها در اثر اصطکاک الکتریسیته ساکن هم پیدا نمیکنند .

کار شدن این موها در میان موهایی که همیشه به خاطر فلسهای بازشان به یک دیگر گره میخوردهاند سبب میشود موهای شما از یک دیگر جدا شوند و با یک نرم کننده مختصر و یا شامپوهای حاوی مواد روغنی به راحتی موهای شما در برابر هرگونه گره خوردن تا حد زیادی بیمه شود.

راستی خانم هایی که به این صورت موهای خود را اکستنشن میکنند بسیار زیبا میشوند زیرا موهایشان پرپشت بوده و پرپشت تر به نظر میآید.

 

اکستنشن مو

 

ویدیو نمونه کار اکستنشن مو

یک نمونه قبل و بعد از اکستنشن مو در فیلم مقابل به نمایش گذاشته شده است

(برای مشاهده روی فیلم کلیک کنید)

 

موهای در هم گره خورده را از یاد ببرید

موهای شما اگر از آن دسته مو هاست که چه با رنگ و چه بی رنگ گره میخورد، یک راه دارید و آن هم اکستنشن موها است.

این واقعیتی است که فلسهای موهای شما به سرعت باز میشود و گیر کردن مو هایتان به یک دیگر به همین خاطر است حال اگر در کوتاهی مو خود مو ها را کمی هم خرد کرده باشید که این موضوع به حد نهایت خود میرسد اما  اکستنشن مو  به شما چه کمکی می کند.

 اکستنشن موهای کوتاه

مو کوتاه یک انتخاب است همان طور که مو بلند یک انتخاب است اما تنوع یک شاهکار است. بله تنوع دادن به موهایی که همیشه تا روی شانه شما بلند می شوند، یک امکان بی نظیر است البته به خانمهایی که برای بلند کردن موهای خود اکستنشن را میخواهند،

ما همیشه این توصیه را داریم که از موهایی بسیار مرغوب استفاده کنند زیرا سنگینی موهای غیر حرفهای باعث میشود بعد از چندبار حمام خودشان آنها را از سرباز کنند.

از این رو شناخت مو چسب و البته کار حرفهای بر روی موهای شما بسیار مهم است و ما همه این موارد را برای شما در نظر گرفته ایم.

دیدگاهی بنویسید