مقالات
مرکز تخصصی اکستنشن و کراتین مو ندا طاهری / مقالات  / اکستنشن موها برای شما چه کار می‌کند؟
اکستنشن موها

اکستنشن موها برای شما چه کار می‌کند؟

اکستنشن موها برای خیلی از خانمها دغدغه است. در برخی از متنهای اینترنتی برای این روش مضرات بسیاری ذکر شده است و همین هم احتمالا شما را بسیار ترسانده است.

احتمال دارد که قبل از رسیدن به مقاله ما درباره اکستنشن موها همین متن ها را خوانده اید و الان کمی از  اکستنشن مو  میترسید.

اما ما به شما این مژده را میدهیم که بعد از خواندن این متن که حداکثر ۵ دقیقه از وقت شما را بیشتر نمیگیرد، مزایای اکستنشن واقعی مو را بشناسید.

اکستنشن یعنی بلند کردن به وسیله وصل کردن و شاید بسیاری هم از اکستنشن مو فقط بلند کردن مو را در یاد بیاورند اما این همه کار فقط بخشی از وظایف اکستنشن موها حرفهای است. بگذارید اول با کارکرد اکستنشن موها آشنا شوید.

اکستنشن موها دقیقا برای شما چه کار می‌کند

موهای شما کم‌پشت شده؟

موی های شما چندین بار رنگ شده و سوخته؟

موهای شما خیلی گره می‌خورد؟

از موهای کوتاه خود خسته شده‌اید؟

بله همه جوابهای این چند سوالات در اکستنشن حرفهای موهای شما نهفته است. در مورد سوال نخست باید گفت این مورد برای خانمها بعد از دوران بارداری و شیردهی بیشتر پیش می‌آید سطح پروتئینهای سازنده کوتیکول مو در این دوران به حداقل خود میرسد و انگار موها حالت و جان خود را از دست میدهند.

در این دوران موهای شما به شدت بیحالت و حالت ناپذیر میشود. پس در اولین ویژگی کار کردن رشتههای اکستنشن در میان موهای شما، سبب می شود با لیفت از ریشه موها، موهای شما دیگر روی هم نخوابد و حالت پذیری آنها بالا برود.

البته باید توجه داشته باشید که در زمانی که اکستنشن  در میان موهای شما قرار دارد به هیچ وجه نباید موهای خود را با برسهای آهنی و از ریشه شانه کنید زیرا حتی اگر رشتههای اکستنشن مو شما کنده نشود، چسب آنها را بسیار شل می کنید.

ما در مطلب دیگر به راههای حالت دادن و مرتب کردن موهای اکستنشن شده میپردازید تنها کافی است صفحه مجموعه تخصصی اکستنشن و کراتینه ندا طاهری را دنبال کنید.

اکستنشن مو  به خصوص به روشهایی که با موهای رشتهای و با چسبهای مرغوب روی موها انجام میشود، برای زمانی است که شما موهای خود را با پایههای بالا چندین بار به دست رنگ سپردهاید و حالا موهای شما تا حد زیادی سوخته است و کم پشت به نظر میآید.

این مورد برای خانم هایی که قبل از رنگ موهای پرپشتی داشتهاند بسیار پیش میآیید. حالا شما میتوانید با استفاده از چندین رشته اکستنشن مو مرغوب موها را به پرپشتی و خوش حالتی قبل از رنگ برسانید البته به راحتی هم میتوانید از موهای مصنوعی اکستنشن هم رنگ موهایتان استفاده کنید که این کار برق جلایی دو چندان به رنگ موهایتان میدهد.

دیدگاهی بنویسید