مقالات
موهای کم پشت

اکستنشن برای موهای کم پشت

داشتن موهایی سرحال و زیبا نشان دهنده بدنی سالم است. البته که تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما دارد، اما در قدم اول شما باید از بابت سلامت جسمانی خود اطمینان حاصل کنید. تغذیه ناسالم باعث ایجاد موهای کم پشت می‌شود. این مشکل به مرور می‌تواند شما را آزار دهد. به طوری که هر روز از خواب بیدار می‌شوید در تخت خواب خود تارهای موی خود را می‌بینید که این موضوع ناراحت کننده است.

در این مواقع برای رفع مشکل ممکن است نظریه‌های مختلفی بشنوید. بهترین کار این است که به پزشک ماهری مراجعه کنید تا بدن شما را به خوبی تحلیل کند. ممکن است راه درمان شما تنها مصرف یک ویتامین در روزهای مشخصی باشد. در صورتی که دلیل مشکل ریزش موی خود را متوجه شدید می‌توانید در کنار درمان، می‌توانید روش اکستنشن مو را انتخاب کنید. و مطلب اکستنشن موها برای شما چه کار می‌کند را مطالعه فرمایید از میان روش‌های متنوع اکستنشن، اکستنشن لیزری مو یکی از بهترین روش‌های رسیدن به موهای پرپشت و ضخیم است.

اکستنشن و موهای پرپشت شما

اکستنشن یکی از راه‌های درمان موهای کم پشت است. ممکن است به هر دلیلی حجمی از موهای خود را از دست داده باشید، اما این پایان راه نیست. نباید برای این موضوع غصه بخورید و زانوی غم به بغل بگیرید. در دنیای امروزی برای هر مشکلی راه حلی پیشنهاد می‌شود. همانطور که گفتیم قدم اول را باید توسط پزشک خود بردارید. او شما را راهنمایی می‌کند تا از مشکل درونی سیستم بدن خود آگاه شوید. ممکن است لازم باشد برای مدتی دارویی را به شکل قرص یا محلول موضعی مصرف کنید. دوره درمان شما آغاز می‌شود. اما در این حین می‌توانید راه‌های دیگری هم البته با مشورت با پزشک خود انجام دهید.

در صورتی که از درمان خود نتیجه مثبت گرفتید می‌توانید تا زمان بهبود آن موهای خود را توسط آرایشگر حرفه‌ای اکستنشن کنید. اکستنشن مو روش‌های متنوعی دارد که شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از آن به دست آورید. در صورتی که با انواع آن آشنا نبودید آرایشگر با شما صحبت می‌کند و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می‌دهد.

برای اکستنشن شاید لازم باشد چند ساعت در آرایشگاه سپری کنید. پایان این صبر و حوصله خرمنی از موهای پرپشت و زیبا به دست می‌آید.

اکستنشن موی جلوی سر

معمولا ریزش موها از قسمت جلوی سر شروع می‌شود. این قسمت که بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرد نیاز به توجه بیشتری دارد. در صورتی که بخواهید این قسمت از سر را اکستنشن کنید لازم است با آرایشگر خود مشورت کنید. معمولا از اکستنشن برای پشت سر و کناره‌ها استفاده می‌شود. در صورتی که حجم موهای جلوی سر شما تا حد زیادی کم پشت شده باشد، اکستنشن نمای خوبی به موهای شما نمی‌دهد و ممکن است محل چسب یا رینگ قابل مشاهده باشد.

البته تا پیش از این روش، بانوان از کلاه گیش‌های مختلفی استفاده می‌کردند. مشکل استفاده از کلاه گیس‌ها این بود که جنس مصنوعی خود را بر روی سر به رخ می‌کشید. این مسئله بانوان بسیاری را از خرید آن منصرف می‌کرد. امروزه اکستنشن‌ها در دو نوع مصنوعی و طبیعی ساخته می‌شوند که شما بعد از بررسی‌های لازم برای خرید اقدام می‌کنید.

در مقاله مزایای اکستنشن لیزری مو گفتیم که اکستنشن موی جلوی سر مزایای مناسبی دارد. با این کار موهای کم پشت شما تبدیل به موهای حجیم و جذاب می‌شود که البته برای نگهداری از آن حوصله به خرج دهید.

این روش به صورت سریع و در یک جلسه مشکل کم پشتی موهای شما را رفع می‌کند. عوارضی ندارد و آسیبی به ساقه موهای شما نمی‌زند. البته این موضوع به نحوه نگهداری از موهایتان نیز بستگی دارد.

این کار نیاز به بی‌هوشی و حتی بی‌حسی ندارد. شما در هنگام نصب موهای اکستنشن بر روی موهای طبیعی خود درد و ناراحتی حس نمی‌کنید. همچنین پس از پایان کار زخم و جراحتی نباید احساس شود. در صورتی که این کار توسط یک آرایشگر با تجربه انجام شود نباید به موهای شما و پوست کف سر شما آسیبی برسد. همچنین پس از پایان نصب اکستنشن مو، نیاز به استراحت و گذراندن دوره نقاهت ندارید.

برای اطلاع از انواع اکستنشن مو و قیمت کلیک کنید

دیدگاهی بنویسید