مقالات
آموزش اکستنشن مو در خانه

اکستنشن کردن مو در خانه

اگر به دستان هنرمند و توانمند خود اطمینان دارید و فکر می‌کنید امکان انجام اکستنشن در خانه را دارید ما به شما کمک می‌کنیم. در این مقاله به شما آموزش اکستنشن مو  در خانه را توضیح می‌دهیم. اما این کار به سادگی انجام نمی‌شود. نیازمند صرف وقت، هزینه و دقت بالا دارد. در صورتی که تجربه این کار را ندارید، مراحل سخت‌تر برایتان پیش می‌رود و ممکن است نتیجه کار آن چیزی نشود که می‌خواهید. اما به هر حال از یک جایی باید شروع کرد!

اکستنشن انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید تعداد محدودی از آن را در خانه توسط خودتان نصب کنید. برای مثال اکستنشن مدل کلیپسی روش نصب آسانی دارد که می‌توانید در خانه هم انجام دهید. اما باید ساده‌ترین روش آن را هم بیاموزید. پس از مرحله نصب نیاز است نحوه نگهداری از موهای اکستنشن را هم بدانید تا بتوانید این زیبایی را برای مدتی بر روی موهای خود حفظ کنید. لازم است قبل از شروع به کار با روش‌های مختلف نصب اکستنشن آشنا شوید.

نگهداری از موهای اکستنشن شده

بعد از این که به آموزش اکستنشن پرداختیم، لازم است از روش نگهداری اکستنشن هم اطلاعاتی به دست آوریم. برای مرتب نگه داشتن موها لازم است آن‌ها را برس بکشید. اما شانه کردن موهای اکستنشن شده کمی به دقت بیشتری نیاز دارد. بهتر است از شانه‌ها دندانه درشت استفاده کنید تا موهای شما را به پایین نکشد.

در هنگام شستشو موهای خود را به آرامی شستشو دهید و به قسمت چسب اکستنشن، نرم‌کننده و شامپوهای حاوی سولفات استفاده نکنید. با این کار خاصیت چسب کراتین را تحت تاثیر قرار می‌دهید.

اگر به خوبی از موهای اکستنشن شده خود مراقبت کنید این زیبایی را بر روی موهای خود تا زمانی که محل چسب آن بر روی موها پایین نیامده باشد، خواهید داشت.

در پایان می‌خواهم به شما بگویم که این کار بهتر است توسط دستان توانمند آرایشگران خبره انجام شود. این افراد طی سال‌های زیاد تجربه‌های ارزشمندی برای زیبایی موهای شما به دست آورده‌اند. به همین دلیل بهتر است این کار توسط متخصص آن انجام شود تا آسیبی به ریشه و ساقه موهای شما نرسد.

برای دیدن انواع روشهای نصب اکستنشن مو کلیک کنید

دیدگاهی بنویسید