اکستنشن لیزری

اکستنشن لیزری چیست ؟

شاید بتوان اکستنشن لیزری موها را بهترین روش  اکستنشن مو دانست؛ که زیبا، دوام و کیفیت بالایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این روش تنها روش اکستنشن مویی است که پزشکان بسیاری بر کیفیت و سلامت آن صحه گذاشته‌اند. در واقع این روش به پیاز و ساقه موی شما آسیبی وارد نمی‌کند؛ و می‌توانید مطمئن باشید که موهای اصلی شما در سلامت کامل باقی خواهند ماند. ما در سالن ندا طاهری، این روش را با بهره بردن از بهترین مواد اولیه و با تکیه بر تجربه و هنر متخصصین خود، به بهترین شکل ممکن به شما ارائه می‌دهیم. بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده، زیبایی موهای خود را به ما بسپارید.

نصب به روش اکستنشن لیزری

نصب اکستنشن به روش لیزری با جدیدترین دستگاه لیزر روز دنیا و کراتین گیاهی که کمترین آسیب را به موی شما وارد می‌کند، انجام می شود. در این روش به دلیل کاربرد لیزر، تنها حدود ۱۵ درصد موهای طبیعی شما درگیر می‌شوند؛ بنابراین کم‌ترین میزان فشار بر موهای شما وارد می‌شود. همچنین از کراتین گیاهی به عنوان چسب مو استفاده می‌شود. این کار چندین مزیت دارد. در درجه اول کراتین ماده‌ای مفید برای موها است. همچنین حلال گیاهی مشخصی داشته و هر زمان که بخواهید اکستنشن‌ها را بردارید؛ این کار به راحتی و بدون آسیب دیدن موها قابل انجام است.

اکستنشن موها به روش دوخت مو

روش اکستنشن لیزری

اکستنشن موها به روش چسب کراتین

استفاده از موهای طبیعی

اکستنشن موها با استفاده از رینگ

روش میکرو

اکستنشن موها با استفاده کیلیپس ونخ

نصب به روش اکستنشن لیزری

نصب اکستنشن به روش لیزری جدیدترین روش اکستنشن و راهی برای پرپشت شدن موهای جلوی سر و و موهای نازک و کم حجم است. این روش کم‌ترین میزان فشار را به موها وارد کرده و به کمک دانه‌هایی در اندازه میکرو و دستگاه لیزر مخصوص انجام می‌شود. به همین دلیل هم این روش مناسب موهای نازک و موهای جلو است؛ که در حالت معمول بیشتر تحت فشار قرار می‌گیرند. همچنین روش کمک می‌کند که اکستنشن نصب شده بیش از همه روش‌های دیگر، طبیعی به‌نظر برسد. علت این موضوع هم ظرافت به کار رفته در روش میکرو است. در نتیجه تنها رد صورت قدت بسیار زیر و تمرکز روی ریشه موها، و لمس با دست نقطه اتصال اکستنشن مشخص می‌شود.

استفاده از موهای طبیعی

در اکستنشن لیزی از موهای طبیعی استفاده می‌شود. در واقع مزایای این روش آنقدر زیاد است؛ که بهتر است با استفاده از موهای طبیعی استفاده از این مزایا را به کمال برسانید. در نهایت در این روش موهای اضافه شده مثل موهای طبیعی خودتان قابل رنگ کردن، فر و مش و دیگر موارد عادی برای مو است. بنابراین پس از مدتی کاملا به وجود این موها عادت کرده و آنها را بخشی از موهای واقعی خود خواهید دانست.

مرکز تخصصی اکستنشن و کراتین موی ندا طاهری بهترین و تنها مرکز تخصصی در ایران که برای اکستنشن لیزری مو از روش میکرو لیزر استفاده کرده و مخصوص خانم‌هایی است؛ که به داشتن موی پر پشت اهمیت می‌دهند.

مراقبت های لازم بعد از اکستنشن مو

موهایتان را توسط یک برس بسیار نرم و مرحله به مرحله ا‌ز پایین به سمت بالا شانه کنید.

اکستنشن لیزری مو

اکستنشن موها با دستگاه لیزری و کراتین خالص انجام می شود با این تفاوت که دستگاه لیزری حرارت ندارد

روشهای نگهداری از اکستنشن

بعد از انجام اکستنشن لیزری به مدت یک روز حمام نکنید.

بین سه تا یک هفته از رنگ کردن مو با دکلره خودداری کنید.

قبل از هر حمام موهای خود را به آرامی شانه کنید.

در ماه های دوم و سوم   اکستنشن مو  حداقل هفته ای یکبار اکستنشن سالنی ( حرفه ای ) انجام دهید.

ندا طاهری اکستنشن مو

آخرین مقالات